JENS QUISTGAARD. LYSESTAGE, messing, 1900-talets anden halvdel.

3375911. JENS QUISTGAARD. LYSESTAGE, messing, 1900-talets anden halvdel.

Diameter ca. 9 cm.

Overfladeslitage, ridser og mærker.

Kunstner/designer

Jens Quistgaard (1919–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 9 cm.

Kunstner/designer

Jens Quistgaard (1919–2008)

Antal besøg: 317