GULVLAMPE, "Knubbling", Anders Pehrsson for Ateljé Lyktan, Åhus.

337558. GULVLAMPE, "Knubbling", Anders Pehrsson for Ateljé Lyktan, Åhus.

Højde 125 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 125 cm.

Antal besøg: 1.105