ANDERS LUNDQVIST. SKRIVEBORD, Go-Desk Master, GUBI.
3374808. ANDERS LUNDQVIST. SKRIVEBORD, Go-Desk Master, GUBI.
Kan hæves og sænkes med elmotor. Valnødfiner med metalbase. Man gør ondt med to skuffer med metalfront. Længde 200, dybde 95, justerbar højde.
Brugsslitage, disken med slid og pletter, mindre ridser. Panelet til hæve- og sænkefunktionen har ingen topplade og indvendig del, men fungerer. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.