HELGE ANDERSSON. Kystlandskab, olie på lærred, signeret.

337426. HELGE ANDERSSON. Kystlandskab, olie på lærred, signeret.

65 x 80 cm.

sædvanlig Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 80 cm.

sædvanlig Overfladeslitage.

Antal besøg: 4.467