STEP, træ og metal, WI-BE, Mora Sverige, 20. århundrede.

337381. STEP, træ og metal, WI-BE, Mora Sverige, 20. århundrede.

Mærket WI-BE, Mora Sverige.
Højde ca 115 cm.

Brugsslitage, stødmærker, trin med hårdere slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket WI-BE, Mora Sverige.
Højde ca 115 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.312