HARMONIKA I TASKE, ITALIEN.

HARMONIKA I TASKE, ITALIEN.
3372638. HARMONIKA I TASKE, ITALIEN.

Orpeo knap harmonika, blå med perlemorindretning.

Brugsslitage, ridser, funktion er ikke ansvarlig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 543