Kommode, 3-skuffer, elm, midten af det 20. århundrede.

337222. Kommode, 3-skuffer, elm, midten af det 20. århundrede.

Længde 96, bredde 44, højde 64 cm.

Finerskader, lakslitage og reparationer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 567