HARALD LINDBERG. Farvelitografi.

337120. HARALD LINDBERG. Farvelitografi.

Gammel Kattendijk-dok. Signeret og nummereret 64/350 ex. 27x40 cm. Fra mappen Lito-30.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Harald Lindberg (1901–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besøg: 991