ANDERS HELLSTEN olie på lærred, Skogszelenska, signeret -54.

3371076. ANDERS HELLSTEN olie på lærred, Skogszelenska, signeret -54.

Lærred dimensioner 88x71 cm.
Rammemål 91x74 cm.

Ramme med slibemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærred dimensioner 88x71 cm.
Rammemål 91x74 cm.

Ramme med slibemærker.

Antal besøg: 257