337030. SERVICE, ca 67 stk, "Exotica", Arthur Percy, Gefle, flinttøj, første halvdel af det 20. århundrede.
12 store dybe tallerkener.
10 små dybe tallerkener.
12 middagstallerkener.
12 startplader.
12 desserttallerkener.
4 serveringsfade.
4 serveringsskåle.
1 fedt.
Brugsslitage, revner, misfarvning, ikke efterset.