GRÆSSLÅMASKINE, AL-KO, Pro 140 QSS/Silver 460 BR.

3367896. GRÆSSLÅMASKINE, AL-KO, Pro 140 QSS/Silver 460 BR.

Bredde: ca. 50 cm.

Brugsslitage. Der mangler et beslag på håndtaget ved gaffatape. Funktion: Ukendt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde: ca. 50 cm.

Antal besøg: 905