SOLVEIG HAMMARSTEDT. Mixed media, signeret og dateret -80.

336711. SOLVEIG HAMMARSTEDT. Mixed media, signeret og dateret -80.

72 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Solveig Hammarstedt (Født 1928)

Få foretaget en gratis vurdering!

72 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 2.248