Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
HARRY THOMSE. Motiv af flod, olie på Panel, signeret og dateret 1936.
336694. HARRY THOMSE. Motiv af flod, olie på Panel, signeret og dateret 1936.
29 x 35 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
29 x 35 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
1.827