SOFABORD, almindelig mand, 1800-tallet.

336276. SOFABORD, almindelig mand, 1800-tallet.

Ubehandlet bræt, malet bund, højde 75, længde 102, bredde 60 cm, med udfoldede klapper 122 cm.

Slitage, ridser, mærker, pletter, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 805