OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus ved søen, olie på Panel, signeret L Molin.

336250. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus ved søen, olie på Panel, signeret L Molin.

31 x 44 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 44 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 868