FRANK GADY. Kvindernes Nøgen.

FRANK GADY. Kvindernes Nøgen.
3362221. FRANK GADY. Kvindernes Nøgen.

Frank Gady, nøgen, olie på lærred, signeret, ca. 60 x 90 cm, med ramme ca. 81 x 110 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 493