UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

33620. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Sider og dør delvist glas. Maveform. Længde 100, bredde 68, højde 141 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 964