JÖRAN NYBERG. Olie på lærred, signeret.

336120. JÖRAN NYBERG. Olie på lærred, signeret.

65 x 81 cm.

Lille print mærke.

Kunstner/designer

Jöran Nyberg (Født 1937)

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 81 cm.

Lille print mærke.

Kunstner/designer

Jöran Nyberg (Født 1937)

Antal besøg: 6.468