OVNSIKRE FORME, 2 stk, „Milano“ og „Bodega“, Rörstrand.

3361038. OVNSIKRE FORME, 2 stk, „Milano“ og „Bodega“, Rörstrand.

Form Milan, ca. 20,5x31 cm
Form Bodega, ca. 14,5x22 cm.

Brugsslitage, overfladesnavs, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Form Milan, ca. 20,5x31 cm
Form Bodega, ca. 14,5x22 cm.

Antal besøg: 385