MARIKA LANG. Farvelitografi.

MARIKA LANG. Farvelitografi.
336099. MARIKA LANG. Farvelitografi.

Køkkenindretning med mennesker. Signeret og nummereret 50/300 ex 40x28 cm.

Oramade. Brugsslitage.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramade. Brugsslitage.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Antal besøg: 726