AUGUST HAGBORG. Dame i hat. Olie på Panel, signeret -98.

33609. AUGUST HAGBORG. Dame i hat. Olie på Panel, signeret -98.

53x38 cm. (Registreret og fotograferet af Svensk Portrætarkiv, Nationalmuseet).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

August Hagborg (1852–1921)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

August Hagborg (1852–1921)

Antal besøg: 2.088