SALONBORD, fjerde fjerdedel af 1800-tallet.

335863. SALONBORD, fjerde fjerdedel af 1800-tallet.

Fineret med birk og rod. Længde 103, bredde 68, højde 75 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 425