STIG CLAESSON (SLAS). olie på lærred.

335857. STIG CLAESSON (SLAS). olie på lærred.

Bådeværft. Signeret Slas og dateret -53. 37x28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.435