STEEN ÖSTERGAARD. STOLE, 2 stk, „Cado“.

3358184. STEEN ÖSTERGAARD. STOLE, 2 stk, „Cado“.

Højde ca. 75 cm.
Sædehøjde ca. 44 cm.

Brugsslitage, en stol med en løs pude, ridser, mærker, gnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 75 cm.
Sædehøjde ca. 44 cm.

Antal besøg: 577