KARSTEN KEISERAAS. Norge. Fest interiør. Olie på Panel, signeret Keiseraas -45.

335765. KARSTEN KEISERAAS. Norge. Fest interiør. Olie på Panel, signeret Keiseraas -45.

49 x 64 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 64 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.181