LOFTARMATUR, bronzeret med røde dråbeprismer.

335710. LOFTARMATUR, bronzeret med røde dråbeprismer.

Højde 55 cm.

Brugsslitage og prismer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 55 cm.

Antal besøg: 870