ULF GRIPENHOLM. „BADER“.

ULF GRIPENHOLM. „BADER“.
3357057. ULF GRIPENHOLM. „BADER“.

Signeret, nummereret 96/220, silketryk på Arches akvarelpapir, bladmål ca 107x75,5 cm.

Bladet lidt bølget.

Kunstner/designer

Ulf Gripenholm (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladet lidt bølget.

Kunstner/designer

Ulf Gripenholm (Født 1943)

Antal besøg: 855