SKRIVEBORDSSÆT, 4 stykker, nysølv, træ.

3356290. SKRIVEBORDSSÆT, 4 stykker, nysølv, træ.

Skrivestativ med blækhorn, sodavandsholder, brevpapirkniv og stempel.
Skrivestativ længde ca. 29,5cm.

Delvis overfladeslid, ridser, pletter, glasindsatser mangler til blækhorn, personlig gravering på oversiden af skrivestativet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 336