Ridderrustning, med skjold, replika.

3354790. Ridderrustning, med skjold, replika.

ridderrustning, med skjold, replika, stål, stof, træ,
Dimensioner ca.: H. 184 cm, B. 80 cm, dybde 50 cm.

Alderssvarende stand med brugsspor, ridser, skrammer, buler og afslag på steder, skruer mangler delvist.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 607