EVIG. kvinders armbåndsur.

EVIG. kvinders armbåndsur.
3351901. EVIG. kvinders armbåndsur.

Eterna, dameur, quartz urværk, metal, forgyldt, '3620.47'
Kassedimensioner ca.: 2,2 x 2,5 cm.

Aldersmæssig slidtilstand, ridser på steder, armbånd med tegn på slid. Der er ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 365