BJÖRN NYMAN. „BREVET“.

BJÖRN NYMAN. „BREVET“.
3351562. BJÖRN NYMAN. „BREVET“.

Trompe l'oeil maleri, monogram signeret og dateret 1980, akryl og olie på panel, 54x45 cm.

Ramme med håndteringsslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med håndteringsslid.

Antal besøg: 418