SKÆREBRÆT, til fisk, Frankrig, 19/2000 tallet.

334998. SKÆREBRÆT, til fisk, Frankrig, 19/2000 tallet.

Efter sigende købt hos Svenskt tenn. Længde ca 92 cm.

Slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.419