334955. LEGETØJSBILER, 3 stk og LITOGRAFISKE TRYK, 3 stk.
Biler, 2 stk, Karmann Ghia, Japan. Længde ca. 18 cm.
Bil, Mercedes. Længde ca. 21 cm.
Tre uindrammede litografiske tryk forestillende; Mercedes.
Brugsslitage, nogle gange hårdere slid. Dele mangler. Rust. Skader. Spænder. Klip ledning til fjernbetjening.