PALLARÉS. „Castella“.

PALLARÉS. „Castella“.
3349097. PALLARÉS. „Castella“.

Olie på bord
På bagsiden, signeret, med titlen og dateret 1961
50x65,5 cm.

Støtte med revner og spikret til rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
50x65,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 233