SOFABORD/KISTE, shesam træ, Indien.

3348898. SOFABORD/KISTE, shesam træ, Indien.

Højde 58 cm
Bredde 115 cm
Dybde 65 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 58 cm
Bredde 115 cm
Dybde 65 cm.

Antal besøg: 604