CLAY KETTER. „Et par af mine yndlingsting“, Dybt tryk, signeret, nummereret 42/100 og dateret -14 a tergo.

3348291. CLAY KETTER. „Et par af mine yndlingsting“, Dybt tryk, signeret, nummereret 42/100 og dateret -14 a tergo.

21x28 cm.

Ikke indrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

21x28 cm.

Ikke indrammet.

Antal besøg: 226