STRENGREYLDE og TELEFONREYLDE, midten af det 20. århundrede.

334750. STRENGREYLDE og TELEFONREYLDE, midten af det 20. århundrede.

Stringhylde, længde 41,5, bredde 20, højde 51,5 Telefonhylde, længde 31,5, bredde 23,5, højde 18,5 cm.

Brugsslitage, beskadigelse af indpakningen på enderne af snorehylden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.128