STOLE, et par, "TeVe", fra serien "Bra Bohag", Alf Svensson, Ljungs Industrier, Malmø.

334580. STOLE, et par, "TeVe", fra serien "Bra Bohag", Alf Svensson, Ljungs Industrier, Malmø.

Ryglænshøjde 68, sædehøjde 35 cm Stolene er mærket.

Brugsslitage, mærker og ridser på benstativ, stoffet er flosset under sædehynden. Lidt vakkelvorn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.186