MADGRUPPE, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

334573. MADGRUPPE, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

4 stole og bord med 2 indsatser Hvidlakeret med bronzede detaljer. Længde 112 + 55x2, bredde 112, højde 74.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.040