KABINETASKE, "Firehjulsvogn", Mulberry.

334482. KABINETASKE, "Firehjulsvogn", Mulberry.

Længde 41, bredde 20, højde 54 cm. Sort Scotchgrain læder med detaljer i cognacfarvet læder.

Brugsslitage. Lås mangler. Få skader på læder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.685