SPISEBORD, 1940'er/50'ere.

SPISEBORD, 1940'er/50'ere.
3344356. SPISEBORD, 1940'er/50'ere.

Mahognifineret skive, bøgben med messingforing. To lastbrædder på 41 cm i udtrækkelige skuffer på kortsiderne Længde 135, bredde 79, højde 74 cm.

Brugsslitage, disken delvist bleget med mindre pletter. Mindre ridser og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.084