SKAB, hvidmalet, art nouveau, facetteret glas.

334387. SKAB, hvidmalet, art nouveau, facetteret glas.

Længde 90, bredde 43, højde 169 cm.

Mindre farveslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farveslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 903