VICTOR JERNBERGH. Bybillede, olie på Panel, signeret.

334149. VICTOR JERNBERGH. Bybillede, olie på Panel, signeret.

35,5 x 45,5 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

35,5 x 45,5 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.652