ANTONI VILA ARRUFAT. En ung kvinde.

3341206. ANTONI VILA ARRUFAT. En ung kvinde.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1954
38x46 cm.

Patch på bagsiden. Patineret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1954
38x46 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 248