334100. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Orne i underskoven.
Olie på lærred, mere impasto, dels Fyldt påføring af maling, ukrypteret signatur nederst til højre, 60cm x 50cm, delvist polimentforgyldt galleriramme.