UNBEKANNTER KÜNSTLER. Orne i underskoven.

334100. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Orne i underskoven.

Olie på lærred, mere impasto, dels Fyldt påføring af maling, ukrypteret signatur nederst til højre, 60cm x 50cm, delvist polimentforgyldt galleriramme.

Rammen stødte ét sted.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammen stødte ét sted.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besøg: 873