KOBBERGENSTANDE, 10 stk, 1800/2000 årh.

334059. KOBBERGENSTANDE, 10 stk, 1800/2000 årh.

2 gryder med låg på ben højde 36 og 39 cm.
Gryder, elkedler og meget mere.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 530