KORT OG KORTBØGER, 19.-20. Årh.

3340425. KORT OG KORTBØGER, 19.-20. Årh.

Sammenfoldelige kort, inklusive Stockholm County.
Kortbog, Tyskland, 19. århundrede.

Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader.

Antal besøg: 348