ERIK STRÖM olie på lærred, Kråkholmen Orust, signeret 82.

3340366. ERIK STRÖM olie på lærred, Kråkholmen Orust, signeret 82.

Lærred dimensioner 49x68 cm.
Rammemål 52x71 cm.

Ramme med slibemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærred dimensioner 49x68 cm.
Rammemål 52x71 cm.

Ramme med slibemærker.

Antal besøg: 695