CUP, sølv, Gustaviansk, Anders Ahlin, Enköping 1795.

333996. CUP, sølv, Gustaviansk, Anders Ahlin, Enköping 1795.

Indvendigt forgyldt.
Afrundet fod, mejslet dekoration.
Højde 21,5 cm Vægt 429 gram.

Alder og Brugsslitage.
Inskription findes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indvendigt forgyldt.
Højde 21,5 cm Vægt 429 gram.

Alder og Brugsslitage.
Inskription findes.

Antal besøg: 968