STENSDUG, 19./20. århundrede, 198 x 123 cm.

333987. STENSDUG, 19./20. århundrede, 198 x 123 cm.

Håndvævet.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Håndvævet.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 790